Ультрас «Металіста» висловили свою підтримку Роману Зозулі, який був звинувачений фанатами «Райо Вальєкано» у нацизмі. Також фанати поділилися ексклюзивною інформацією із джерел у іспанській поліції.

Український футболіст став заручником свідомої провокації, організованої проросійськими фанатами іспанського клубу «Райо Вальєкано». Підставою для цькування Зозулі стала його волонтерська діяльність та допомога українській армії. В умовах гібридної війни, яку Росія розв’язала проти українців на всіх фронтах, захист футболіста Зозулі став справою честі для України.

Причини скандалу

«Вальєкас – не місце для нацистів» – такий банер 1 лютого в однойменному районі Мадрида вивісили ліворадикальні фанати «Райо Вальєкано».

Роман Зозуля якраз збирався провести перше тренування в новому колективі. Та в цей же день стало відомо, що український нападник вимушений повернутися до попередньої команди – «Бетису» з Севільї. Проросійські ультрас «Райо» поставили ультиматум керівництву свого клубу – або їхня підтримка, або новий гравець.

Реакція футболістів та військових

Зозуля вирішив не залишатися у ворожому до себе середовищі і повернувся до Севільї. Тут на його захист стали всі гравці «Бетису». Згодом, підтримку Роману висловили представники іспанської футбольної ліги.

Можна говорити, що 99% підтримують Романа і повністю на його стороні. В тому числі і преса. І звісно, він дуже вдячний за таку підтримку,
– зазначає агент футболіста Володимир Кузьменко.

Майже відразу після інциденту підтримку Зозулі виголосила Федерація футболу України та тренер збірної України Андрій Шевченко. На бік форварда став міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!