Главная » Политика » Після свят вони вже гуляти не будуть, — Луценко знову погрожує Лозовому і Дейдею

Генеральний прокурор обіцяє добиватися зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Андрія Лозового і Євгена Дейдея

Про це він розповів в інтерв’ю виданню «Лівий берег».

«Спеціалізована антикорупційна прокуратура повернула доопрацьовані матеріали по Лозовому та Дейдею. Думаю, що після свят вони вже гуляти не будуть — наступного тижня ми приймемо законне рішення, і справа буде направлена до парламенту», — заявив Луценко.

Він додав, що «це ще не кінець, бо у списку тих, хто підлягає перевірці (маються на увазі електронні декларації , — ред.) , ще декілька десятків депутатів».

«Перевірку пройшли 35 нардепів, біля 50 наразі проходять. Ніхто не сховається», — додав Луценко.

  • Зазначимо, що 19 травня Генпрокуратура підготувала подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів: Геннадія Бобова («Відродження»), Євгена Дейдея («Народний фронт») і Андрія Лозового («Радикальна партія»).
  • 23 травня Генеральна прокуратура повернула до Антикорупційної прокуратури подання на зняття недоторканності з Андрія Лозового і Євгена Дейдея.
  • 1 червня Антикорупційний прокурор Назар Холодницький повторно підписав подання на зняття недоторканності з нардепів Євгена Дейдея і Андрія Лозового.

Джерело

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосов, средняя оценка: 5,00 из 5)
Загрузка...
_____________________


This site is protected by wp-copyrightpro.com