Главная » Спорт » Чемпіонка світу з «ДНР»: В Україні мене хочуть вбити

Чотириразова чемпіонка світу з пауерліфтингу Мар’яна Наумова , яка виступає за збірну Росії та є «заслуженим майстром спорту «ДНР», заявила, що в Україні хочуть її смерті та вважають терористкою.

Про це вона розповіла у коментарі ресурсу Eurosport.

«Скандал навколо російських спортсменів йде вже давно. Напевно, до мене жорстко поставилися через мої політичні погляди та висловлювання. Наприклад, Українська федерація пауерліфтингу дуже часто вставляє палки в колеса. Після першого ж відвідування Донбасу мене відразу внесли до списку терористів та позбавили звання майстра спорту України. А сам керівник федерації постійно пише мені погрози та різні нісенітниці», – підкреслює прихильниця фейкової республіки.

За словами юної терористки, погрожує їй не лише голова Федерації пауерліфтингу.

Погрожують по-різному. До прикладу кажуть: «Не приїжджай до Києва – вб’ємо». Дзвонять телефоном, пишуть особисті повідомлення. Навіть свого часу доводилося змінювати номер телефону. Зараз веду себе акуратніше, коли замовляю речі в інтернет-магазинах, тому що все може бути. Не розкидаюся адресою, телефонами. Моє прізвище на сайті «Миротворець» висить – українці ж оголосили мене терористкою, я перебуваю в розшуку у них,
– зауважила спортсменка.

Також вона зазначила, що зараз захоплюється творчістю новоспеченого «героя» Донбасу Захара Прилєпіна, є прихильницею колишнього СРСР і активно спілкується з головою російських комуністів Геннадієм Зюгановим, який їй своєю чергою багато в чому допомагає.

«Коли починаєш розбиратися в репресіях, по-іншому на них дивишся. Взагалі, я зараз намагаюся вивчати історію і розумію, що потрібно думати своєю головою. Помітила, що люди взагалі мало знають свою історію і намагаються її переписати. Особливо в Україні, де в підручниках пишуть, що Степан Бандера – герой, а фашисти – хороші хлопці», – стверджує громадянка Росії.

Наголошує поціновувачка терористів і те, що захоплюється Сталіним, і у відповідному голосуванні навіть би віддала саме йому, а не чинному російському президенту Володимиру Путіну.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцените новость)
Загрузка...
_____________________


This site is protected by wp-copyrightpro.com