Блог 

Дорогий Uber, ви муд*ки. Я з тих людей, які живуть в центрі Києва, у яких немає власного авто і тому вони декілька разів на день використовують послуги вашого сервісу…

Oksana Shavarska

Дорогий Uber, ви мудаки. Я з тих людей, які живуть в центрі Києва, у яких немає власного авто і тому вони декілька разів на день використовують послуги вашого сервісу

Так от, дорогий Убер, ви спаскудилися. Я вже мовчу про део ланоси, розйобані тачки з відсутністю кондиціонерів, але з присутністю водіїв в трєніках. Я хочу поговорити про навігацію.

Коли я викликаю убер з Подолу на Бесарабку, мені не дуже хочеться на екскурсію в район Нивок.

Я просто хочу пошвидше додому. І навіть якшо тариф з Подолу на Бесарабку — 80 гривень, я кажу «ок», але в замін мені б хотілося отримати адекватний сервіс, а не оце от «я сам нє мєсний, как навігатор вєдьот так і єдєм».

Також я не хочу працювати всю дорогу поїздки навігатором Оксанкою. Ну нема в мене бажання постійно розказувати водію «Повєрнітє на лєво, за тєм чєреє 300 мєтров будєт поворот на право».
Блять, в мене вже нема сил. Я зла як чорт і готова стріляти!
В мене нема сил кожного разу, виходячи з таксі, перетворюватися на бєшену вовчицю яка хоче знищувати.

Дорогоий Uber зробіть щось із своєю навігацією і з «самі ми нє мєсниє», бо терпіння закінчується, Уклон вам на горло наступає і правильно робить.

Related posts

This site is protected by wp-copyrightpro.com