Блог 

Кошмар наяву! Ураган Ірма-природа лютує! Вражаючі фото і відео

Ураган Ірма був самим потужним і руйнівним за останні 10 років у США. Він охопив весь півострів Флорида від Джексонвилла до Майамі.
Спочатку ураган Ірма буквально зніс острів в Карибському морі, пізніше зачепив Кубу, і тільки після вже взявся за США. Ірма — розміром з Францію. Швидкість циклону неймовірна — 300 кілометрів на годину. Мільйон – постраждали. А за прогнозами — може бути, і сім.

Ураган Ірма: наслідки

Незважаючи на те, що стихія вже досить таки ослабла, вона встигла наробити лиха узбережжі США. На самому початку ураган Ірма отримав найвищу – 5 категорію за шкалою ураганів Саффіра-Сімпсона. Фахівці вже встигли оцінити збитки для США – близько 300 мільярдів доларів. У теж час, потрібно додати, що більш 3 мільйонів чоловік залишилися без електрики. А найжахливіше, це те, що ураган Ірма, за різними даними, забрав життя від 3 до 24 осіб. І то, число зовсім невелике, тільки тому, що третину населення Флориди вчасно евакуювали.

Ураган Ірма: фото і відео наслідків

Ми пропонуємо вам подивитися на наслідки урагану Ірма своїми очима. Побачити цифри і статистику події – це одне. Але подивитися на те, як Ірма руйнувала не тільки будинки і вулиці, а й людські життя – це зовсім інше.
Фото наслідків урагану Ірма:


Відео урагану Ірма:

Related posts

This site is protected by wp-copyrightpro.com